O nas

Poznaj nasz
gabinet

Jeziorski Clinic powstało z potrzeby zapewnienia Pacjentom opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie. Nieustannie inwestujemy w nasz gabinet, by wyjść naprzeciw wymaganiom i zróżnicowanym potrzebom Pacjentów. Korzystamy z najnowszych technologii oferując innowacyjne stomatologiczne rozwiązania. Pracujemy z wykorzystaniem mikroskopu, aby zmaksymalizować precyzję diagnostyki oraz wykonywanych zabiegów. Komfort naszych Pacjentów jest dla nas bezcenny, dlatego leczenie przeprowadzamy w ciepłej i bezstresowej atmosferze.

Jeziorski Clinic

Zgromadziliśmy specjalistów różnych dziedzin, by zapewnić naszym Pacjentom szeroki wachlarz usług stomatologicznych w jednym miejscu. Znajdziesz u nas lekarzy m.in.:

 • stomatologii zachowawczej
 • pedodoncji
 • endodoncji
 • implantologii
 • protetyki
 • ortodoncji
 • medycyny estetycznej.

Duży nacisk kładziemy na profilaktykę i edukację Pacjenta w tym zakresie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Zdrowie Pacjenta jest dla nas najwyższym dobrem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zachować każdego zęba. Łącząc nasze doświadczenie i wiedzę, rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane przypadki. Zdrowe zęby to nie tylko funkcjonalność – to homeostaza całego organizmu, a także komfort psychiczny i nieskrępowane cieszenie się życiem.

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Nasze doświadczenie to suma lat praktyk i stałego udziału w licznych szkoleniach.

Leczenie

Zapewniamy kompleksowe leczenie i indywidualne podejście do Pacjenta

Atmosfera

W trosce o komfort Pacjentów dbamy o pogodny nastrój w gabinecie.

Technologia

Nowoczesny sprzęt pomaga nam troszczyć się o wygodę Pacjentów

Umów się na wizytę

Zostaw swój numer telefonu
- oddzwonimy do Ciebie, aby umówić termin wizyty

  Opinie o nas

  Kontakt

  Zapraszamy do naszych dwóch gabinetów na terenie Warszawy!