Technologia

Poznaj naszą technologię!

urządzenie do wykonania pantomogramu - firmy Gendex GXDP-700PL

Zapewnia wysokiej jakości panoramiczne obrazowanie diagnostyczne. Pozwala wykonać różnego typu obrazy, również w jakości 2D. Znajduje szerokie zastosowanie w badaniach diagnostycznych w różnych dziedzinach stomatologicznych – ogólnej profilaktyce, ortodoncji, implantologii, endodoncji i podczas ekstrakcji.

urządzenie do wykonania cefalometrii firmy Gendex GXDP-700PL

Wykonuje precyzyjne obrazowanie cefalometryczne dzięki dodatkowo wbudowanej funkcji. Wyróżnia się wysokim bezpieczeństwem badań ze względu na krótki czas skanowania. Wyposażony w 5 programów cefalometrycznych, dzięki którym dostarcza różnego typu obrazy.

urządzenie do wykonania tomografii szczęki i żuchwy CBCT firmy Gendex GXDP-700PL

Daje możliwość wykonania tomografu wolumetrycznego dla średniego pola obrazowania, czyli dla całego uzębienia łącznie ze szczęką i żuchwą (ale także dla małego pola obrazowania 3 – 4 zębów). Dzięki temu może służyć jako trójwymiarowa pantomografia przeglądowa.

urządzenie do wykonania zdjęć punktowych firmy Gendex

Wysoko rozwinięty pod względem technologicznym sprzęt, który zapewnia niezawodne i bezpieczne działanie. Wyróżnia się bardzo krótkim czasem naświetlania, redukcją promieniowania oraz doskonałą jakością uzyskanych zdjęć wolnych od jakichkolwiek zniekształceń.

urządzenie do wykonania zdjęć punktowych Setelec model XMind

Nowoczesny aparat RTG, którego dużą zaletą jest redukcja czasu ekspozycji na promieniowanie rentgenowskie – nawet o 35%. Dokładność jego działania eliminuje potrzebę wykonania ponownych zdjęć. Zastosowane w aparacie rozwiązania zapewniają niezawodność pracy.

Radiografia cyfrowa Firmy Dentsplay Sirona Xios XG Supreme RVG Sensor

Nowoczesna i niezwykle precyzyjna radiografia, która zapewnia szybkość i komfort badań jak nigdy dotąd. Wykonane obrazy ukazują się na ekranie komputera już w ciągu kilku sekund. Urządzenie gwarantuje maksymalnie wysoką rozdzielczość, a co za tym idzie – niespotykaną precyzję wyników badań.

Skaner do wykonywania skanów wewnątrzustnych do leczenia protetycznego i ortodontycznego Medit i500

Skaner gwarantuje komfort badań, ich szybkość i precyzję, przez co pozostawia daleko z tyłu dawną metodę pobierania wycisków masą plastyczną. Odwzorowania skanowanego uzębienia widoczne są w czasie rzeczywistym na monitorze komputera i omawiane są jeszcze na tej samej wizycie.

endometr do diagnostyki w trakcie leczenia kanałowego Raypex

Urządzenie służy do bardzo dokładnego, mechanicznego opracowania kanałów zęba podczas leczenia endodontycznego. Dzięki najnowszej technologii gwarantuje precyzję działania, a więc także maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność.

Mikrosilnik endodontyczny X-Smart

Nowoczesny mikrosilnik stosowany w leczeniu kanałowym. Doskonały do opracowywania kanałów nawet o skomplikowanej budowie anatomicznej. Leczenie staje się dużo prostsze, szybsze i jeszcze bardziej bezpieczne.

Fizjodyspenser do wszczepiania implantów firmy Nouvag

Proste i niezawodne urządzenie niezbędne w pracy każdego stomatologa. Fizjodyspenser wykorzystywany jest szczególnie w implantologii, mikrochirurgii oraz chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej.

Mikroskop Seliga

Zdobywca nagrody Grand Prix CEDE 2008 w kategorii „Urządzenia”. Zapewnia doskonałe powiększenie podczas pracy stomatologa. Mikroskop dodatkowo zaopatrzony jest w dużej mocy, nowoczesne źródło światła LED, które oświetla pole zabiegowe intensywnym białym światłem zbliżonym do światła dziennego. Wszystko to sprawia, że wykonywane pod mikroskopem zabiegi i badania są maksymalnie dokładne.

Umów się na wizytę

Zostaw swój numer telefonu
- oddzwonimy do Ciebie, aby umówić termin wizyty

    Opinie o nas

    Kontakt

    Zapraszamy do naszych dwóch gabinetów na terenie Warszawy!